איטום גגות , מדוע איטום גגות חשוב?

איטום גגות

לא משנה אם זה גג רעפים או גג רעפים, איטום אותם כראוי היא דרך יעילה למנוע דליפות ונזקי מים אחרים, כמו גם להאריך את תוחלת החיים ולהגדיל את הערך הכספי של שני הסוגים.

ישנם סוגים שונים של איטום גג בשוק, וחיוני שתבחר אחד המתאים לחומר הקירוי שלך ואחד באיכות.

האם ניתן לאטום גג ישן?

שיקום גג חיוני לשמירה על הבית שלך בכושר מעולה ובליה של כל תנאי אקלים קשים, מה שהופך אותו לאטימה מחדש לאחת ההשקעות הטובות ביותר שאתה יכול לבצע למראה והגנתו. לא רק יכול זה להגדיל תוחלת חיים של הגג שלך אבל זה יכול לחסוך כסף על חשבונות אנרגיה תוך סיוע למנוע דולף תקרות או קירות.

חומרי איטום מספקים הגנה חיונית לרעפים, אריחים וגגות מתכת מפני נזק ומאריכים את חיי הגגות בשנים. אנו מציעים לאטום את הגג שלך כל חמש עד שמונה שנים בהתאם לסוגו, לאקלים המקומי ולהרגלי התחזוקה שלו.

להגנה אופטימלית על הגג, חומר האיטום האידיאלי יהיה איטום אקרילי בעל פילוס עצמי ולחץ נמוך שפותח במיוחד כדי להגן עליו מפני נזקי מים ואולטרה סגול-דבר הזמין ברוב חנויות שיפוץ הבית.

שכור איש מקצוע ליעילות מירבית בעת איטום הגג שלך, כדי להימנע מטיפוס על סולמות ועבודה לא אחידה או עקומה שלא לצורך. מלבד שמירת עצמך את הטרחה, אפשרות זו מבטיחה שהם ישתמשו מוצרים איטום באיכות גבוהה ולקבל את זה אטום כראוי לתוצאות לטווח ארוך. הכנה היא המפתח כדי להיות בטוח כדי לנקות ביסודיות את הגג לפני החלת כל דבר!

לכמה זמן מחזיק איטום הגג?

איטום גג יכול להאריך את תוחלת החיים של הגג שלך תוך הפחתת עלויות התיקון והגנה מפני נזקי מים, תוך הפחתת סיכוני צמיחת עובש בתוך הבית שלך. על ידי איטום אזורים דולפים עם איטום, גגות אטומים כראוי מסייעים בהגנה מפני נזקי מים פנימיים וכן בהפחתת צמיחת עובש על פני השטח הפנימיים שלו.

תוחלת החיים של חומר איטום גג תלויה הן בהרכבו והן בתנאי מזג האוויר המקומיים, כגון האם חומרי איטום פוליאוריטן יכולים לעמוד היטב נגד גשם ושלג תוך שהם נכנעים לאור אולטרה סגול מהשמש במהירות.

חומרי איטום אקריליים מושלמים לאזורים המועדים לאקלים חם ויבש כאחד מכיוון ששניהם דוחים מים ושמש, ומציעים הגנה לתפרים במערכות קירוי דולפות, קרעים ברעפים או ממברנות גומי, כתמים בעייתיים קטנים כמו תפרים במערכות קירוי דולפות או נזילות בקרומי גומי.

גג חסכוני באנרגיה יכול לשפר משמעותית את יעילות האנרגיה מכיוון שהוא סופג פחות חום שמש, ועוזר לך להוריד את חשבונות החימום תוך הפיכת החורף לנסבל יותר.

בממוצע, מומלץ ליישם איטום גג כל 2-5 שנים בהתאם למוצר שלו ולאקלים שלך. למרות זאת, יש לבצע בדיקה ותיקונים קבועים כדי לשמור על ביצועיו ולהבטיח את המשך הפונקציונליות שלו באירועי מזג אוויר קיצוניים.

באיזו תדירות כדאי לאטום מחדש את הגג?

גגות הם חלקים חיוניים במבנים ביתיים, המספקים הגנה מפני האלמנטים ומאריכים את תוחלת החיים שלהם. גג באיכות גבוהה נמשך בדרך כלל 20 שנה בערך עם טיפול הולם – אולם רוח, גשם ושמש עשויים לקצר באופן דרסטי את ציר הזמן הזה.

איטום הגג שלך יכול להאריך את תוחלת החיים שלו ולהפוך את התיקונים לפשוטים יותר בעתיד. באופן כללי, איטום צריך להיות מיושם כל 1-2 שנים עבור ביצועים אופטימליים.

זה תלוי האקלים שלך ואת סוג של חומר קירוי בשימוש-גגות צריך להיות אטום לעתים קרובות יותר מאשר אלה מתכת או פיברגלס, למשל.

אקלים קשה יותר דורש איטום גג תכוף יותר מכיוון שהאלמנטים הקיצוניים שלהם יכולים להאיץ את פירוק האיטום הרבה יותר מהר מאשר אקלים עם פחות שמש ישירה, חום או גשם. יתר על כן, רוחות חזקות לעתים קרובות מביאות פסולת אשר מגרדת או פוגעת בחומרי איטום בקלות רבה יותר.

לא משנה הגיל או הרכב החומר של הגג שלך, איטום גג שטוח של קרוואנים באופן קבוע כאמצעי מניעה הוא המפתח על מנת להפחית נזילות או בריכות ולהגן על פנים הקרוואן או הקרוואן מפני נזקי מים פוטנציאליים. שלב זה עשוי לסייע במניעת דליפות או בריכות ולהגן עליו מפני נזקי מים פנימיים בשלמותו.

פרטים נוספים בלינק המצורף: איטום גגות במעלה אדומים