אריחים מצוירים – כיצד לבחור את האריחים המושלמים לביתכם

אריחים מצוירים

אריחים מצוירים – כיצד לבחור את האריחים המושלמים לביתכם

אם ברצונך להוסיף נופך של סגנון לביתך, שקול להשתמש באריחים מצוירים. למד את היתרונות של סוג זה של אריח וכיצד לבחור אותם עבור הבית שלך. מאמר זה עמוס בטיפים ורעיונות לבחירת האריחים המושלמים לביתכם. אתה תהיה מופתע על ידי ההבדל אריחים אלה יכולים לעשות.

מה הם אריחים מצוירים?

אריחים מצוירים הם דרך זולה יחסית לקשט את הבית שלך. הם גם קל לעשות את עצמך, ודורשים תחזוקה מינימלית. לפני צביעת האריחים שלך, הקפד להכין את המשטח בעזרת פריימר ולתקן אריחים שבורים. בנוסף, צביעת אריחים מאריכה את חיי האריחים הקיימים. זה חשוב מכיוון שחשיפה גדולה יותר ללחות ותנועת רגליים עלולה לגרום לשבירה או לשבב של אריחים מצוירים. לכן, שימוש בשטיחים ושטיחים להגנה על האריחים הצבועים שלך הוא רעיון טוב.

לפני שצובעים את האריחים, וודאו שניקיתם אותם היטב. הצבע זקוק לזמן לייבוש, ואריחים מלוכלכים יכולים למנוע הידבקות של צבע כראוי. שיטה טובה לניקוי אריחים היא לקרצף אותם בעזרת מנקה אריחים או להשתמש בספוג כדי לנגב אותם. שימוש בסטנסיל לצביעת האריחים שלך יעזור לך להימנע מצביעה יתר. כמו כן, שימוש בספוג עוזר לך לכסות שטח פנים גדול יותר תוך זמן קצר.

ציור אריח יכול להיות דרך טובה לעדכן את המראה של הבית שלך. זוהי דרך זולה לשנות את מראה הבית שלך, והיא יכולה להאריך את חיי האריחים שלך אם הם נמצאים באזורים בעלי תעבורה גבוהה. עם זאת, חשוב לדעת כי צביעת האריחים שלך אינה מכסה רק את צבע האריח, אלא גם את קווי הדיס. זה גם לא רעיון טוב לצבוע אריחי מקלחת, מכיוון שהצבע נוטה לשבב ולהתקלף במהירות.

כיצד אריחים מצוירים מוסיפים סטייל?

אם אתה רוצה לשנות את המקום שלך ולגרום לו להיראות יפה יותר, אתה יכול לנסות לצבוע את האריחים. עם זאת, ישנם מספר דברים שעליך לזכור כאשר אתה מחליט לצבוע את האריחים. עליכם לוודא שהצבע בו אתם משתמשים תואם לחומר האריח. לדוגמה, אם אתה מצייר אריחי קרמיקה, אתה צריך לבחור פריימר כי הוא תואם את זה. הפריימר הטוב ביותר הוא אוראתן או אפוקסי, בעוד שאתה צריך להשתמש בפריימר לבנייה אם אתה מצייר אבן טבעית או אריחי מחצבה לא מזוגגים. עליכם לבדוק גם את זמן הייבוש של הפריימר ולהשתמש בטכניקה הנכונה בכדי להשיג את האפקט הרצוי.

לפני שתתחיל לצייר, זה חיוני כדי לנקות את הרצפה ביסודיות. השתמש במנקה רצפה או טאטא לכלוך מהרצפה. קרצף את הלכלוך בעזרת מברשות כדי למנוע סתתים של הצבע. באופן אידיאלי, אתה צריך לצייר את הרצפה בקטעים. זה יבטיח כי לא תוכל לצייר את כל הרצפה בבת אחת.

יש הרבה יתרונות לציור אריחים. קודם כל, הם חלופה זולה להחליף את האריחים. יתר על כן, אתה לא צריך לשלם עבור אריחים יקרים, אשר יכול בקלות לקלף שבב. בנוסף, צביעת אריחים תאריך את חיי האריחים. בנוסף לכך, תוכלו לחסוך כסף בהשוואה להחלפתם.

טיפים לבחירת אריחים מצוירים

אם אתה רוצה להיות אריחים מצוירים יפה בחדר האמבטיה שלך, תצטרך לעקוב אחר כמה טיפים. ראשית, עליכם לדעת את סוג האריחים שיש לכם, את סוג הצבע ממנו הם עשויים ואת המשטח עליו תרצו לצבוע אותם. לאחר מכן, תצטרך לבחור עיצוב. אתה יכול ללכת על תבנית לוח שחמט, או להשתמש בסטנסיל דקורטיבי כדי ליצור עיצוב.

טיפ נוסף לצביעת אריחים הוא לוודא שמשטח האריחים נקי לפני מריחת צבע. זה יקל על הדבקת הצבע על האריח. כאשר הציור, לא לשכוח לנקות את האריחים ואת התפרים לדיס. לא קל להסיר שנים של לכלוך ולכלוך מאריחים.

טיפ נוסף הוא לבחור אריחים מצוירים ביד המשלימים את שאר האלמנטים של החדר. לדוגמה, אם יש לך חדר אמבטיה כחול, אתה יכול לבחור אריחים עם עיצוב גיאומטרי. אריחים גיאומטריים מוסיפים מראה שיקי לשירותים ואילו מוטיבים פרחוניים גורמים לחדר האמבטיה להרגיש נעים יותר.

טיפ נוסף לבחירת אריחים מצוירים הוא לקחת בחשבון את צבע הדיס. צבעי גראוט וקיר צריכים להשלים זה את זה. זה חשוב במיוחד אם אתם מתכננים שיש מספר סוגים של אריחים. יועצי צבע מקצועיים יוכלו להדריך אותך בפרטים אלה.

לפרטים נוספים: אריחים מצויירים: ראי קרמיקה