מחיצות אקוסטיות למשרד

מחיצות אקוסטיות למשרד

מחיצות אקוסטיות עשויות לוחות כי הם רכובים על מסילות, אשר להחליק מצד אחד למשנהו. הם משמשים בדרך כלל עבור רווחים גדולים יותר. מחיצות הזזה מספקות פרטיות רבה יותר ומתוקנות. מחיצות אקוסטיות מתקפלות, לעומת זאת, גמישות וניתן לסדר אותן בדפוסי זיגזג.

מהי מחיצה אקוסטית?

מחיצות אקוסטיות נועדו להפחית רעש ולשפר את איכות הצליל של אזור. הם עשויים בדרך כלל זכוכית מוצקה או כפולה מזוגגות, אשר סופג קול ומפחית רטט. סוגים שונים של לוחות אקוסטיים מתאימים לצרכי בידוד רעש שונים, החל מספיגת קול מלאה ועד העברת קול מינימלית.

מטרת מחיצה אקוסטית היא להפחית את הרעש ולהגביר את הפרטיות במקום העבודה. זה עוזר לשפר את שביעות רצון העובדים כאשר העובדים נהנים מתחושת אוטונומיה. אוטונומיה זו היא אחד המניעים המרכזיים לביצועים, אושר ומוטיבציה. במסעדות, למשל, מחיצה זו יכולה להפוך מקום לפרטי יותר ולאפשר לצוות להבין את לקוחותיהם.

מחיצות אקוסטיות משמשות גם במוקדים טלפוניים בהם רעש יכול להוות בעיה. בהגדרות כאלה, העובדים עשויים שלא לשמוע לקוחות בבירור ולעשות טעויות. כמו כן, לקוחות לא רוצים לשמוע רעשי רקע בטלפון או להרגיש שהפרטיות שלהם נפגעת. מחיצות אקוסטיות הן פתרון נהדר לשתי הבעיות.

מחיצות אקוסטיות זמינות בצבעים ועיצובים שונים. אתה יכול לבחור צבע מרגיע למשרד שקט, או צבע תוסס ופאנקי למסעדה רועשת. אלה חדר חוצצים הם קל להרכיב ויכול בקלות להיות מאוחסן.

מה הם השימושים של מחיצות אקוסטיות?

מחיצות אקוסטיות עבור המשרד יכול להיות דרך יעילה להפריד רווחים. ניתן להשתמש בהם בחללי משרדים, במפעלים קמעונאיים ובסביבות חינוך. ישנם סגנונות רבים של מחיצות אקוסטיות זמין. לחלקם עיצובים עצמאיים ואילו לאחרים רגלי פלדה. מאפיין חשוב של מחלק חדרים אקוסטי הוא יכולת קליטת הקול שלו. הפאנלים בעלי דירוג של 0.85 והם זמינים בחומרים שונים, כולל חיות מחמד ממוחזרות, בד שניתן לטפל בו ותקני התנגדות להבה של אול94 קילו-בייט.

לרמות רעש בחלל משרדים יכולה להיות השפעה שלילית על רווחת העובדים. מחיצות אקוסטיות יכולות להפחית את רעשי הרקע ולאפשר לעובדים להתמקד בעבודה העומדת על הפרק. הם יכולים גם לעזור לשפר את הפרודוקטיביות ואת שביעות הרצון של העובדים. למעשה, הוכח כי מחיצות משרדיות אקוסטיות מגבירות את המורל של העובדים ומגדילות את רווחי החברה.

מחיצות אקוסטיות עבור המשרד יכול להיות פתרון מעשי אם אתה רוצה להפחית את רמות הרעש וליצור פרטיות. לא רק שמחיצות אלה יכולות לספק פרטיות והפחתת קול לאזורים שהם מפרידים, אלא שניתן גם להזיז אותן בקלות למגוון מטרות. לא תזדקק לשיפוץ או כלים כדי להזיז אותם.

מחיצות אקוסטיות למשרד יכולות להיות שימושיות גם להפחתת צלילי נסיעה במשרד. מחיצות משרד אקוסטיות יכולות להפחית את רעשי הנסיעה וההדהוד בעד 86%. רבות מהמחיצות האקוסטיות הללו יכולות להיות עשויות מחומרים ממוחזרים כמו פלדה או אלומיניום. הם עמידים להפליא ויכולים להשתלב בצורה חלקה עם ה-ד ' קור של המשרד שלך.

מדריך לבחירת למחיצות אקוסטיות

מחיצות אקוסטיות יכולות לספק יתרונות רבים למשרד, החל משיפור הפרודוקטיביות ועד להגברת הפרטיות. בעוד שלשטחי משרדים פתוחים יש את היתרונות שלהם, הם יכולים גם להוביל לאקוסטיקה פחות אידיאלית, ולהפחית את המורל והפרודוקטיביות של העובדים. מחיצות אקוסטיות יכולות לפתור בעיות אלה וליצור מקום עבודה נוח ופורה יותר.

כדי לבחור את המחיצות האקוסטיות המתאימות למשרד, שקול את הגורמים הבאים. הגורם הראשון שיש לקחת בחשבון הוא הפחתת רעש. הרמה הממוצעת של הפחתת רעש מושגת על ידי מחיצות המשרד הוא סביב 45 דציבלים. על פי רוב, סכום זה מספיק למטרות המשרד. עם זאת, במצבים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך להתקין מחיצות זכוכית כדי לספק הפחתת רעש נוספת.

כאשר מחליטים על הביצועים האקוסטיים של מחיצות, לבחור את אלה המספקים בידוד קול אופטימלי. ניתן לשפר את הביצועים האקוסטיים של מחיצות באמצעות לוחות אקוסטיים בהתאמה אישית או על ידי זיווג חלונית זכוכית סטנדרטית עם אקוסטית.

לוחות אקוסטיים מגיעים בעוביים שונים והדפסים עיצוביים. וודא שהקירות והתקרות מבודדים כראוי על מנת לקבל את ערכי הסטק הגבוהים ביותר. כמו כן, שקול את עיצוב המחיצות שלך כדי להבטיח שהאקוסטיקה לא תיפגע בשום צורה שהיא.