עבודות גבס

עבודות גבס הן סוג של בנייה המשתמשת בגבס אבקת מעורבב יבש מעורבב במים ליצירת משחה נוקשה המופעלת אז על קירות או תקרות.

כאשר עובדים עם גבס, חיוני לאפשר לזמן החומר להתייבש לחלוטין. פעולה זו יכולה לעזור להימנע מבעיות כמו פילוף צבע, נפול או פיצוח.

מהי עבודת גבס?

גבס הוא סוג של בנייה הכולל ציפוי קירות מחוספסים ומשטחים לא אחידים עם גבס המורכב מגבס או מלט, חול ומים. מטרתו העיקרית היא להגן על הקיר מפני סכנות פוטנציאליות כמו אש ונזק לחות.

קירות גבס הותקנו זה מכבר באמצעות מחתן עץ, מונחים על פני חתיכות מסגור ואז מכוסים בשניים או שלושה מעילי גבס למשטח חלק. בימינו משתמשים לעתים קרובות בגיבוי רשת מתכת במקום Lath מעץ.

לאחר החלת המעיל הראשון, יש לשפשף אותו חלק עם מגרפה. לקבלת ההדבקה הטובה ביותר, מרחו מעיל שני בעזרת מגרפה, קצת חול וקצת דאנק פרה להדבקה טובה יותר.

לאחר יישום המעיל השני, החל מעיל גימור למשטח שווה. באופן כללי, מעיל שני זה נע בעובי בין 2 ל -3 מ"מ, תלוי ביחס של מלט וחול המשמש.

לפני תחילת הגבס, קירות שיש לגבסות צריכים להיות מחוספסים על ידי הגדרת מפרקי מרגמה לעומק של 12 מ"מ. לאחר מכן יש להשתמש במברשת תיל מכיוון שאף שומן או שמן לא צריכים להישאר עליהם. יש לתקן גם סימני שור בקצה אחד של כל קיר כך שניתן להשיג עובי אחיד של גבס לאורך כל הדרך.

למה משתמשים בעבודות גבס?

עבודות גבס משמשות למטרות רבות. ניתן להשתמש בו כדי להחליק ולהגן על קירות, עמודים ותקרות מפני השפעות אטמוספריות, בליה והתקפה כימית.

גבס גבס הוא הסוג הנפוץ ביותר של צבע קיר פנים. זה נוצר על ידי חימום גבס ל- 150OC (300DEGF) ואז מערבב אותו עם מים ליישום ישיר וישירה על קירות.

גבס סיד הוא סוג נפוץ נוסף של גבס. זה מורכב מסייד, חול ושיער בפרופורציות שונות בהתאם לתפקיד העומד לרשותו.

גבס בדרך כלל קורא ליחס של סיד לחול של 1: 2 או אפילו 1: 2. לאחר מעורבב במים, תערובת זו מוחלת באופן שווה על קירות, לוחות ועמודים.

לאחר הריפוי, יש לסרוק יד עם ציפה ידנית כדי לחזק עוד יותר את הגבס ולמנוע פיצוח. יש לחזור על תהליך זה כל שש עד עשרים וארבע שעות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

לחלופין, ניתן להשתמש בלאר עץ לתמיכה בציפוי גבס. שיטה זו מספקת בידוד קול טוב יותר מאשר קיר גבס והיא עמידה יותר באש כאשר הגבס הגבס על מתכת מתכת.

כיצד לבחור חברה לעבודות גבס?

כשאתה מתכנן שיפוץ, חיוני למצוא חברה שיכולה לעשות עבודות גבס בשבילך. שלב זה חיוני מכיוון שהוא מבגבס שהפרויקט שלך פועל בצורה חלקה.

ראשית, ברר סביב חברות מקומיות שמבצעות עבודות גבס. פעולה זו תיתן לך הזדמנות לקבוע איזו מהן היא הטובה ביותר בענף זה.

טיפ שימושי נוסף הוא לקרוא ביקורות והמלצות באופן מקוון עבור כל קבלן גבס. זה ייתן לך אינדיקציה לרמת הכישורים שלהם ועד כמה הם מתייחסים ללקוחות.

על גבס ובנוני סטוקו להבגבס את עבודתם עומדת בקודי בנייה, מפרטים ארכיטקטוניים ותוכניות עיצוב. יתר על כן, הם צריכים להתאים פרופילים משותפים, מרקם, כלים וצביעה ברחבי הבניין לצורך מראה אחיד.

לפרטים: https://www.a-avivit.co.il/%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%92%D7%91%D7%A1-%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%94/